KontorTR Hakkında

Kurumsal yönetimi, kaliteden ödün vermeyen müşteri anlayışı, dinamik yapısı ile KontorTr her geçen gün hızla büyümekte, iş ortağı bayilerinin ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır. KontorTr bilgisayar denetimi ve otomasyona dayalı sistemleri ile bayilerine güvenli bir kazanç için hizmet vermektedir. Merkez Fatura tüm operatörlerin tl yüklemeleri, ses, internet, sms paketleri ve tüm kurumlara ait fatura ödeme seçeneği ile tüm bayilerinin ihtiyacına uygun yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Türkiye’deki güvenilir firmalar arasında yer alan KontorTr bayilerinin yapacağı tl yükleme işlemlerini en hızlı şekilde çözümleyerek gücünü her geçen gün daha da arttırmaktadır. Tl yükleme ve fatura ödeme sektöründe ‘’yaygın bayi’’ modeli ile çalışan KontorTr Türkiye genelinde yüzlerce bayi vasıtası ile hizmet vermektedir. KontorTr  Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılmış geniş satış ağı ile perakende noktalara ulaşmaktadır.

Türkiye geneKontorTrlinde yüzlerce market, büfe, bakkal ve telefoncuda KontorTr desteği ile tüketicilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Tl yükleme ve fatura ödeme sistemlerinde yurt içindeki konumumuzu daha da güçlendirerek sürdürmek, KontorTr markasını Türkiye’de en çok talep edilen ve güvenilen Tl yükleme, Fatura ödeme sistemleri markasından biri haline getirmektir. Müşterilerimizin ve tüm bayilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak vazgeçilmez görevlerimizdir.

İlkelerimiz

Güvenilir Olmak
İş Ahlakı
Yasalara ve Ahlaki Değerlere Bağlı Olmak
Yenilikçi, Yaratıcı ve Geliştirici olmak
Topluma ve Ülke Ekonomisine Güç Katmak
Sürekli Gelişim
Ekip Çalışması
Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

Destek Veriyoruz
Destek konusuna önem veriyoruz.Yardım ve destek taleplerinize en hızlı şekilde cevap vererek çözüme ulaştırmaya çalışıyoruz.
Güvenlik Önemli

Güvenlik konusunda hassasız. Güvenlik konusunda tüm detaylarıyla önlem alıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Tarafımızca bu konu üzerinde oldukça dikkatliyiz ve sizlerin memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

Sizleride aramızda görmek isteriz. Kontortr ile bayilik çok kolay !